فرآیند ارسال سفارشات کالا میخوام

فرآیند ارسال سفارشات کالا میخوام

یکی از مهمترین فاکتور های فروشگاه های اینترنتی نحوه ارسال سفارشات مشتریان خود می باشد ، بطور معمول مشتریان تمایل دارند که در سریع ترین زمان ممکن سفارشاتشان را دریافت کنند و این غریزه ای می باشد که حتی خود ما نیز اگر ما یک خریدار باشیم قطعا به دنبال تسریع در روند دریافت مرسوله خود خواهیم بود .

 

در کالا میخوام سفارشات شما بر اساس دسته بندی های کالا میخوام ارسال خواهد شد ، منظور از دسته بندی این می باشد که سفارشات شما در کالا میخوام بعد از دریافت توسط واحد پشتیبانی بررسی و درصورت تایید سفارش ، کالای شما بسته بندی و به واحد ارسال مرسولات ارجاع داده می شود .

سفارشات در کالا میخوام دو نوع هستند یک نوع سفارشات مختص شهرستان سراب می باشد و یک نوع سفارشات مختص سایر شهرستان ها می باشد ، سفارشاتی که از شهرستان سراب می باشد در همان روز به آدرس خریدار ارسال میشود ، سفارشات از خود شهر سراب در کمتر از یک ساعت و سایر بخش و روستاهای سراب در همان روز ارسال میشود .

 

در فرآیند ارسال محموله در شهر سراب از سرویس پیک موتوری ویژه فروشگاه اینترنتی کالا میخوام استفاده خواهد شد و برای روستاها از طریق سرویس خودرویی ارسال خواهد شد .

 

سفارشات دریافتی از سایر شهرستان های کشور

سفارشتای که از سایر شهرهای ایران به دست ما می رسد همان تفکیک و بسته بندی و فردای آن روز ( در روز کاری ) از طریق پست پشتیباز و یا عادی که از طرف خود مشتری تعیین شده به آدرس خریدار ارسال می شود و شماره پیگیری مرسوله از طریق SMS به شماره موبایل مشتری ارسال می شود